Neler yeni

Hoşgeldin Ziyaretçi

Kayıt olarak forumumuzdan dosya indirebilir,bilgi sahibi olabilir,daha iyi bir şekilde yararlanabilirsin.

Şimdi kayıt ol

WordPress Gönderilerine Hızlı Düzenleme Düğmesi Ekleme

wordpresstr

Administrator
Yönetici
89
13 Kas 2020
Hiç eski WordPress yayınlarınızda bir hata yaptınız ve kullanıcınız 4 ay sonra size e-posta gönderdiğinde bunu fark ettiniz mi? Varsa, normalde WordPress yönetici paneline gitmeniz, bu yazıyı aramanız ve düzenlemeniz gerekir. Bu açıkça çok zaman alır ve her yazı sayfasında bir Hızlı Düzenleme bağlantısı ile kaydedilebilir. En iyi temaların çoğunda buna yer veriliyor, ancak bu basit özelliği bir temaya dahil edemeyen tema tasarımcıları hala var. Bu yazıda, WordPress yazılarınıza ve yorumlarınıza nasıl hızlı bir düzenleme düğmesi ekleyebileceğinizi göstereceğiz.

WordPress Gönderilerine Hızlı Düzenleme Düğmesi Ekleme

Temanızın single.php dosyasını açın ve bu gönderiyi döngünün herhangi bir yerine ekleyin. Endişelenmeyin, bu yalnızca belirli izinlere sahip kullanıcılara gösterilecektir. Ortalama bir kullanıcı bu düğmeyi görmeyecek.
<? php edit_post_link (__ ('{Hızlı Düzenleme}'), ''); ?>
WordPress Yorumlarına Hızlı Düzenleme Düğmesi Ekleme

Varsayılan olarak bu kod WordPress comments.php dosyasına eklenir, ancak işlevselliğe sahip değilseniz aşağıdaki kodu ekleyin:
<? php edit_comment_link (__ ('{Hızlı Düzenleme}'), ''); ?>
Bu kodları eklediğinizde, gönderi sayfanızda bir Hızlı Düzenleme bağlantısı görüntülenecektir, böylece düzenlemek için wp-admin panelinde arama yapmak yerine gönderiyi tek bir tıklamayla düzenleyebilirsiniz.
 
Üst